Firma Adı
Bize Yazın İletişim
Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Kurumsal

2005 yılında Tıbbi Cihaz sektörüne İzmir merkezli bir firmada Karadeniz Bölge satış sorumluluğu, ardından 2006 yılında gerçek bir deneyim ortamı sağlayan sektör lideri olan Orcan Tıbbi Cihazlar ile çeşitli illerde Radyofrekans Lezyon Jeneratörleri, Otomatik Retraktörler, Elektro Konvülsif Terapi Cihazları ve cerrahi  branşlarda  çeşitli ürünlerin Türkiye distribütörlüğü tecrübelerinden sonra Armeda, resmi olarak 2012 yılında Denizli ve çevresinde artan hizmet talebini hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamak adına Denizli’de Armeda Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler adı altında şahıs işletmesi olarak sağlık alanında faaliyetine başlamıştır.

 

Armeda, devam eden yıllar boyunca sektörde edindiği itibar, ahlaklı çalışma, güvenirlik ve disiplinli çalışma ortamı sayesinde Orcan Tıbbi Cihazlar, Artı Sağlık Hizmetleri, Cooper Surgical, Thompson Surgical, Abbott (Pain), ASP, Baxter gibi güçlü firmaların yetkili bölge temsilcisi olma konumuna gelmiştir.

 

Armeda olarak portföyümüzde bulunan ürünlerimizden bazıları şunlardır;

 

  • Abbott (St.Jude) marka ağrı pilleri, stereotaksi elektrodu, cordotomy elektrodu, pasha kateter, sakroilliak elektrodu, rf kanülü, rf elektrodu, radyofrekans cihazı.
  • ASP by Fortive marka Hidrojen peroksit plazma sterilizasyon cihazı ve sarfları, cidex opa.
  • Cooper Surgical marka Rumi Uterin Manipülatör, endosee(ofis histereskopi), insorb (emilebilir cilt stapleri), pesser halkaları, lonestar ekartör, leep elektrodları ve jinekoloji branşına çeşitli ürünler.
  • Thompson Surgical marka masaya monte otomatik ekartörler.
  • Kangji marka laparoskopik el aletleri,
  • Allen marka ameliyat masası pozisyonlandırma ekipmanları, bacak pozisyonlandırma botu (Yellow Fin)
  • Spatz marka ayarlanabilir mide balonu.
  • Baxter marka stapler hattı güçlendiricisi, peristrip.
  • Somatic marka elektro konvülsif terapi cihazı (ekt).

 

Daha çok kazanmak yerine çalışma prensiplerinden asla vazgeçmeyen, profesyonel çalışma disiplinine sahip, güvenilir ve ahlaklı çalışan bir firma olarak tanınmak bizim yegâne misyonumuzdur.

 

Kaliteli, geliştirilmiş ve yeni teknoloji cihaz ve ürünlerin üretimini, ihracatını gerçekleştirip yurt içinde ve yurt dışında saygın bir marka haline gelebilmek vizyonumuzun bir parçasıdır.